Location : Home > U > USP0J221MDD1TA
USP0J221MDD1TA
Share on FacebookShare on Facebook
USP0J221MDD1TA distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
USP0J221MDD1TA CAP ALUM 220UF 20 6.3V RADIAL 803900 Nichicon 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited
USP0J221MDD1TA CAP ALUM 220UF 20 6.3V RADIAL 98190 Nichicon 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
USP0J221MDD1TA CAP ALUM 220UF 20 6.3V RADIAL 98190 Nichicon 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
USP0J221MDD1TA CAP ALUM 220UF 20 6.3V RADIAL 1447100 Nichicon 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
875115150003 Capacitors Aluminum - Polymer Capacitors CAP ALUM POLY 330UF 20% 6.3V SMD