Location : Home > U > US3200005Z
US3200005Z
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
1N5370A/TR8 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 56V 5W T18
BZD27C33P-E3-08 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 800MW SMF DO219
BZD27C33P-E3-08 IC 38670 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
BZD27C33P-E3-08 NEW 78070 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
BZD27C33P-E3-08 VISHAY 30870 NEW+ Asia Military Components Trading Co., Ltd.
BZD27C33P-E3-08 VISHAY 31170 NEWD/C MIL-GRADE SEMICONDUCTORS PTE. LTD
SMZJ3797B-M3/5B Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 22V 1.5W DO214AA
SMZJ3797B-M3/5B IC 58740 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
SMZJ3797B-M3/5B NEW 97970 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0386915105 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 5 Circuit 0.325" (8.26mm) Barrier Block Connector, Screws
5447007 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 9 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (2 Side) 0.200" (5.08mm) Vertical Through Hole
5447007 IC 40470 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
5447007 Phoenix Contact 157170 2016+ TERM BLOCK HEADER Unitronix Electronics Limited
5447007 Phoenix Contact 299190 2016+ TERM BLOCK HEADER Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0395166007 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 7 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.150" (3.81mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
0190670008 Connectors, Interconnects Terminals - Ring Connectors Ring Terminal Connector 1/4 Stud Circular 8 AWG Crimp