Location : Home > U > URZ2AR22MDD1TD
URZ2AR22MDD1TD
Share on FacebookShare on Facebook
URZ2AR22MDD1TD distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
URZ2AR22MDD1TD CAP ALUM 0.22UF 20 100V RADIAL 1429000 Nichicon 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
URZ2AR22MDD1TD CAP ALUM 0.22UF 20 100V RADIAL 98110 Nichicon 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
URZ2AR22MDD1TD CAP ALUM 0.22UF 20 100V RADIAL 688500 Nichicon 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
URZ2AR22MDD1TD CAP ALUM 0.22UF 20 100V RADIAL 793700 Nichicon NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
URZ2AR22MDD1TD CAP ALUM 0.22UF 20 100V RADIAL 688500 Nichicon 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
SO63-5-55-22-5 Cables, Wires - Management Solder Sleeve SOLDER SHIELD TERM 22 AWG LEAD