Location : Home > U > URZ1A222MHD
URZ1A222MHD
Share on FacebookShare on Facebook
URZ1A222MHD distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
URZ1A222MHD Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded 10volts 2200uF 12.5x15 20 5L 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
URZ1A222MHD 492100 12+ STOCK IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
URZ1A222MHD CAP ALUM 2200UF 20 10V RADIAL 98930 Nichicon 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
URZ1A222MHD RoHS Compliant 40146 14+ Good,Always Ready FindCores Electronics Global Distributor