Location : Home > U > URY2C101MRD
URY2C101MRD
Share on FacebookShare on Facebook
URY2C101MRD distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
URY2C101MRD CAP ALUM 100UF 20 160V RADIAL 98470 Nichicon 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
URY2C101MRD CAP ALUM 100UF 20 160V RADIAL 1313800 Nichicon 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
URY2C101MRD RoHS Compliant 40186 14+ Good,Always Ready FindCores Electronics Global Distributor
URY2C101MRD Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded 160volts 100uF 105c 25x12.5 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock TPC Global Service Co.Ltd.
URY2C101MRD Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded 160volts 100uF 105c 25x12.5 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com