Location : Home > U > URS2A220MPD1TD
URS2A220MPD1TD
Share on FacebookShare on Facebook
URS2A220MPD1TD distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
URS2A220MPD1TD Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded 22uF 100V 85c 8x11.5 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
URS2A220MPD1TD Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded 22uF 100V 85c 8x11.5 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
URS2A220MPD1TD CAP ALUM 22UF 20 100V RADIAL 596300 Nichicon 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
URS2A220MPD1TD CAP ALUM 22UF 20 100V RADIAL 701500 Nichicon NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
URS2A220MPD1TD CAP ALUM 22UF 20 100V RADIAL 596300 Nichicon 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited
URS2A220MPD1TD Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded 22uF 100V 85c 8x11.5 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock SIMEN Electronics Co.,Ltd