Location : Home > U > UPZ2D271MNY9
UPZ2D271MNY9
Share on FacebookShare on Facebook
UPZ2D271MNY9 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
UPZ2D271MNY9 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded 200V 270uF 1265mArms +/-20 a 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
UPZ2D271MNY9 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded 200V 270uF 1265mArms +/-20 a 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock TPC Global Service Co.Ltd.
UPZ2D271MNY9 CAP ALUM 270UF 20 200V RADIAL 1522500 Nichicon 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com