Location : Home > U > UPW50B10RV
UPW50B10RV
Share on FacebookShare on Facebook
UPW50B10RV distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
UPW50B10RV Wirewound Resistors - Through Hole 10 Ohms 1/2W 5PPM 800,000 TE Connectivity 15+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
UPW50B10RV 492100 12+ STOCK IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
UPW50B10RV Wirewound Resistors - Through Hole 10 Ohms 1/2W 5PPM 800,000 TE Connectivity 2015+ New & Original parts and in ou enkaite Electronics Co., Ltd
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
3-2176093-1 Resistors Chip Resistor - Surface Mount RES SMD 19.6K OHM 0.1% 1/4W 0805
3-2176093-1 TE Connectivity AMP Connectors 1257200 2015+ RES SMD 19.6K OHM 0.1 1/4W 0805 Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
3-2176093-1 TE Connectivity AMP Connectors 597200 2015+ RES SMD 19.6K OHM 0.1 1/4W 0805 Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
3-2176093-1 TE Connectivity AMP Connectors 602000 1537+ RES SMD 19.6K OHM 0.1 1/4W 0805 AlphaTek Electronics Co.,Ltd.