Location : Home > U > UPW2V330MHD
UPW2V330MHD
Share on FacebookShare on Facebook
UPW2V330MHD distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
UPW2V330MHD DIP 66500 Nichicon 10+ original in stock Philchip Electronics Limited
UPW2V330MHD CAP ALUM 33UF 20 350V RADIAL 591700 Nichicon 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
UPW2V330MHD Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded 350volts 33uF 16x31.5 20 7.5 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
UPW2V330MHD 492100 12+ STOCK IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk