Location : Home > U > UPW2E221MRH
UPW2E221MRH
Share on FacebookShare on Facebook
UPW2E221MRH distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
UPW2E221MRH Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded 220uF 250V 105c 20x40 20 10L 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
UPW2E221MRH CAP ALUM 220UF 20 250V RADIAL 1303600 Nichicon 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
UPW2E221MRH CAP ALUM 220UF 20 250V RADIAL 686600 Nichicon NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
UPW2E221MRH Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded 220uF 250V 105c 20x40 20 10L 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com