Location : Home > U > UPW2A681MHD
UPW2A681MHD
Share on FacebookShare on Facebook
UPW2A681MHD distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
UPW2A681MHD standard package with RoHS 47130 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Co.,Ltd.
UPW2A681MHD CAP ALUM 680UF 20 100V RADIAL 1541100 Nichicon 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
UPW2A681MHD Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded 100volts 680uF 16x35.5 20 7. 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
UPW2A681MHD s/n 10000 nichiconsm 16+ stock Fantastic Technologies limited.info@fantastic-ele.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
Q-C-10AS Soldering, Desoldering, Rework Products Desoldering Braid, Wick, Pumps Desolder Braid/Wick Rosin, Non Activated (R) Static Dissipative (SD) Green 0.075" (1.91mm) 10' (3.048m)