Location : Home > U > UPW1V820MEH
UPW1V820MEH
Share on FacebookShare on Facebook
UPW1V820MEH distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
UPW1V820MEH CAP ALUM 82UF 20 35V RADIAL 77690 Nichicon 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
UPW1V820MEH Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded 82uF 35V 105c 6.3x15 20 2.5L 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
UPW1V820MEH CAP ALUM 82UF 20 35V RADIAL 1309800 Nichicon 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com