Location : Home > U > UPW1V681MPH6
UPW1V681MPH6
Share on FacebookShare on Facebook
UPW1V681MPH6 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
UPW1V681MPH6 CAP 680UF 35V ELECT PW RADIAL 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
UPW1V681MPH6 CAP ALUM 680UF 20 35V RADIAL 1310000 Nichicon 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
UPW1V681MPH6 CAP ALUM 680UF 20 35V RADIAL 693000 Nichicon NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
UPW1V681MPH6 492100 12+ STOCK IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
170-03076 Cables, Wires - Management Spiral Wrap, Expandable Sleeving 1/4" PET BRAIDED SLEEVING
RS80J331MDN1 Capacitors Aluminum - Polymer Capacitors CAP ALUM POLY 330UF 20% 6.3V T/H