Location : Home > U > UPW1V330MDH
UPW1V330MDH
Share on FacebookShare on Facebook
UPW1V330MDH distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
UPW1V330MDH Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded 33uF 35V 105c 5x11 20 2LS 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
UPW1V330MDH CAP ALUM 33UF 20 35V RADIAL 1311300 Nichicon 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
UPW1V330MDH CAP ALUM 33UF 20 35V RADIAL 694300 Nichicon NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Co.,Ltd.