Location : Home > U > UPW1J271MHH
UPW1J271MHH
Share on FacebookShare on Facebook
UPW1J271MHH distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
UPW1J271MHH CAP ALUM 270UF 20 63V RADIAL 77850 Nichicon 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
UPW1J271MHH Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded 270uF 63V 105c 16x15 20 7.5L 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
UPW1J271MHH CAP ALUM 270UF 20 63V RADIAL 1315400 Nichicon 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com