Location : Home > U > UPW1J152MHH
UPW1J152MHH
Share on FacebookShare on Facebook
UPW1J152MHH distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
UPW1J152MHH CAP ALUM 1500UF 20 63V RADIAL 78010 Nichicon 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
UPW1J152MHH Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded 1500uF 63V 105c 18x35.5 20 7 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
UPW1J152MHH CAP ALUM 1500UF 20 63V RADIAL 1316200 Nichicon 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
UPW1J152MHH Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded 1500uF 63V 105c 18x35.5 20 7 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com