Location : Home > U > UPW1J102MHD
UPW1J102MHD
Share on FacebookShare on Facebook
UPW1J102MHD distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
UPW1J102MHD Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded 63volts 1000uF 16x31.5 20 7. 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
3LL2DRY Soldering, Desoldering, Rework Products Accessories STOPPER 3CC 1000/PK
3LL2DRY IC 59670 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
NT05 15291 Sensors, Transducers Temperature Sensors - NTC Thermistors NTC Thermistor 1.5k Disc, 5.0mm Dia x 3.0mm W
NT05 15291 Ametherm 13830 2013+ THERMISTOR NTC 1500OHM 10 RAD Ameyic Electronics Limited
NT05 15291 Ametherm 39754 NEW RoHS THERMISTOR NTC 1500OHM 10 RAD FindCores Electronics Inc.
NT05 15291 Ametherm 62135 1531+ THERMISTOR NTC 1500OHM 10 RAD AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
NT05 15291 Ametherm 800,000 15+ THERMISTOR NTC 1500OHM 10 RAD Topic Electronics Co.,Ltd