Location : Home > U > UPW1H182MHH
UPW1H182MHH
Share on FacebookShare on Facebook
UPW1H182MHH distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
UPW1H182MHH CAP ALUM 1800UF 20 50V RADIAL 1319600 Nichicon 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
UPW1H182MHH Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded 1800uF 50V 105c 18x31.5 20 7 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
UPW1H182MHH Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded 1800uF 50V 105c 18x31.5 20 7 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
UPW1H182MHH 492100 12+ STOCK IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk