Location : Home > U > UPW1C471MPH
UPW1C471MPH
Share on FacebookShare on Facebook
UPW1C471MPH distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
UPW1C471MPH CAP ALUM 470UF 20 16V RADIAL 77330 Nichicon 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
UPW1C471MPH Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded 470uF 16V 105c 10x12.5 20 5L 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com