Location : Home > U > UPW1C152MHH
UPW1C152MHH
Share on FacebookShare on Facebook
UPW1C152MHH distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
UPW1C152MHH CAP ALUM 1500UF 20 16V RADIAL 77350 Nichicon 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
UPW1C152MHH Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded 1500uF 16V 105c 12.5x20 20 5 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
UPW1C152MHH CAP ALUM 1500UF 20 16V RADIAL 1328300 Nichicon 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com