Location : Home > U > UPW1C101MEH
UPW1C101MEH
Share on FacebookShare on Facebook
UPW1C101MEH distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
UPW1C101MEH Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded 100uF 16V 105c 6.3x11 20 2.5 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
UPW1C101MEH CAP ALUM 100UF 20 16V RADIAL 1329000 Nichicon 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
UPW1C101MEH 492100 12+ STOCK IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk