Location : Home > U > UPW1A682MHH6
UPW1A682MHH6
Share on FacebookShare on Facebook
UPW1A682MHH6 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
UPW1A682MHH6 CAP ALUM 6800UF 20 10V RADIAL 1329600 Nichicon 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
UPW1A682MHH6 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded 6800uF 10V 105c 18x25 20 7.5 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com