Location : Home > U > UPW1A471MPH
UPW1A471MPH
Share on FacebookShare on Facebook
UPW1A471MPH distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
UPW1A471MPH CAP ALUM 470UF 20 10V RADIAL 77370 Nichicon 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
UPW1A471MPH Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded 470uF 10V 105c 8x11.5 20 3.5 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
UPW1A471MPH CAP ALUM 470UF 20 10V RADIAL 1530300 Nichicon 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
UPW1A471MPH Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded 470uF 10V 105c 8x11.5 20 3.5 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com