Location : Home > U > UPW1A101MDH
UPW1A101MDH
Share on FacebookShare on Facebook
UPW1A101MDH distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
UPW1A101MDH Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded 100uF 10V 105c 5x11 20 2LS 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
N-1700SCR Battery Products Batteries Rechargeable (Secondary) BATT NICAD 1.2V SC 1700MAH
N-1700SCR IC 58670 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
N-1700SCR NEW 72950 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
P10517 CL001 Cables, Wires - Management Solid Tubing, Sleeving PVC TUBING .047 INCH DIA CLEAR
P10517 CL001 Alpha Wire Company 8000 2012+ 2012+ EKT Electronics Co., Ltd
P10517 CL001 IC 59100 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
P10517 CL001 NEW 77810 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
RS80E471MDN1PX Capacitors Aluminum - Polymer Capacitors CAP ALUM POLY 470UF 20% 2.5V T/H