Location : Home > U > UPW0J332MHH
UPW0J332MHH
Share on FacebookShare on Facebook
UPW0J332MHH distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
UPW0J332MHH Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded 3300uF 6.3V 105c 12.5x20 20 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
UPW0J332MHH CAP ALUM 3300UF 20 6.3V RADIAL 1534900 Nichicon 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
UPW0J332MHH 492100 12+ STOCK IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk