Location : Home > U > UPW0J330MDH
UPW0J330MDH
Share on FacebookShare on Facebook
UPW0J330MDH distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
UPW0J330MDH CAP 33UF 6.3V ELECT PW RADIAL 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
UPW0J330MDH 492100 12+ STOCK IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
875115160008 Capacitors Aluminum - Polymer Capacitors CAP ALUM POLY 820UF 20% 6.3V SMD