Location : Home > U > UPW0J153MHH
UPW0J153MHH
Share on FacebookShare on Facebook
UPW0J153MHH distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
UPW0J153MHH CAP ALUM 15000UF 20 6.3V RADIAL 78730 Nichicon 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
UPW0J153MHH Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded 15000uF 6.3V 105c 18x35.5 20 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
UPW0J153MHH CAP ALUM 15000UF 20 6.3V RADIAL 1536000 Nichicon 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
UPW0J153MHH 492100 12+ STOCK IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk