Location : Home > U > UPW0J153MHD
UPW0J153MHD
Share on FacebookShare on Facebook
UPW0J153MHD distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
UPW0J153MHD CAP ALUM 15000UF 20 6.3V RADIAL 890200 Nichicon NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
UPW0J153MHD Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded 6.3volts 15000uF 18x35.5 20 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
UPW0J153MHD 492100 12+ STOCK IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
KTY216 Sensors, Transducers Temperature Sensors - PTC Thermistors PTC Thermistor 1k Ohm TO-226-2, TO-92-2 (TO-226AC)