Location : Home > U > UPW0J121MDH
UPW0J121MDH
Share on FacebookShare on Facebook
UPW0J121MDH distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
UPW0J121MDH CAP ALUM 120UF 20 6.3V RADIAL 78130 Nichicon 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
UPW0J121MDH CAP 120UF 6.3V ELECT PW RADIAL 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
UPW0J121MDH CAP ALUM 120UF 20 6.3V RADIAL 1536700 Nichicon 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
UPW0J121MDH CAP 120UF 6.3V ELECT PW RADIAL 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
SO63-5-55-22-0 Cables, Wires - Management Solder Sleeve SOLDER SHIELD TERM 22 AWG LEAD