Location : Home > U > UPTW6121MHD
UPTW6121MHD
Share on FacebookShare on Facebook
UPTW6121MHD distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
UPTW6121MHD standard package with RoHS 46590 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Co.,Ltd.
UPTW6121MHD CAP ALUM 120UF 20 420V RADIAL 787600 Nichicon 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited
UPTW6121MHD Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded 420volts 120uF 18X40 20 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
UPTW6121MHD CAP ALUM 120UF 420V 20 RADIAL 12008 Nichicon 12+ call,60mins feedback SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor