Location : Home > U > UPT2W270MHD
UPT2W270MHD
Share on FacebookShare on Facebook
UPT2W270MHD distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
UPT2W270MHD CAP ALUM 27UF 450V 20 RADIAL 140000 Nichicon 12+ call,60mins feedback SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
UPT2W270MHD CAP ALUM 27UF 20 450V RADIAL 680500 Nichicon 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
UPT2W270MHD Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded 450volts 27uF 12.5X31.5 20 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
UPT2W270MHD 492100 12+ STOCK IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk