Location : Home > U > UPT2E271MHD
UPT2E271MHD
Share on FacebookShare on Facebook
UPT2E271MHD distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
UPT2E271MHD CAP ALUM 270UF 20 250V RADIAL 693800 Nichicon 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
UPT2E271MHD RoHS Compliant 39756 14+ Good,Always Ready FindCores Electronics Global Distributor
UPT2E271MHD 654786 13+ stock Feng Sheng Electronics Co., Ltd.
UPT2E271MHD Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded 250volts 270uF 18X40 20 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com