Location : Home > U > UPS6150/TR13
UPS6150/TR13
Share on FacebookShare on Facebook
UPS6150/TR13 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
SMBG5347AE3/TR13 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 10V 5W SMBG
SMBG5347AE3/TR13 IC 40990 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
SMBG5347AE3/TR13 NEW 87330 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1EZ120DE3/TR12 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 120V 1W DO204AL
1EZ120DE3/TR12 IC 57180 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
BZT52B6V8-HE3-08 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 6.8V 410MW SOD123
BZT52B6V8-HE3-08 IC 38650 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
BZT52B6V8-HE3-08 NEW 78450 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
IRF6721STR1PBF Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET N-CH 30V 14A DIRECTFET
IRF6721STR1PBF IR 182310 newest for more pls inquire us now Microtranik Components Limited
IRF6721STR1PBF IR 262290 1538+ MOSFET N-CH 30V 14A DIRECTFET AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
IRF6721STR1PBF IR 38534 14+ RoHS Compliant FindCores Electronics Global Distributor
IRF6721STR1PBF NEW 97750 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
SBRT20U100SLP-13 Discrete Semiconductor Products Diodes - Rectifiers - Single DIODE SBR 100V 20A POWERDI5060-8
SBRT20U100SLP-13 IC 58940 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
SBRT20U100SLP-13 NEW 78190 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
BAT54S Discrete Semiconductor Products Diodes - Rectifiers - Arrays DIODE ARRAY SCHOTTKY 30V SOT23-3
BAT54S 37694 14+ RoHS Compliant FindCores Electronics Global Distributor
MBRH15045RL Discrete Semiconductor Products Diodes - Rectifiers - Single DIODE MODULE 45V 150A D-67
MBRH15045RL IC 58390 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
MBRH15045RL NEW 77450 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1476360000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 6 Position Terminal Block Plug Housing for Female Sockets 0.200" (5.08mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1476360000 IC 59030 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1476360000 Weidmuller 157810 2016+ CONN FEMALE PLUG 6POS ORG Unitronix Electronics Limited
1476360000 Weidmuller 297970 2016+ CONN FEMALE PLUG 6POS ORG Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1724916 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 4 Position Wire to Board Terminal Block Vertical with Board 0.150" (3.81mm) Through Hole
1724916 N/A 60 N/A N/A AIC Semiconductor Co., Ltd.
1724916 Phoenix Contact 157650 2016+ TERM BLOCK PCB Unitronix Electronics Limited
1724916 Phoenix Contact 288990 2016+ TERM BLOCK PCB Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1871060000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 11 Position Wire to Board Terminal Block Horizontal with Board 0.138" (3.50mm) Through Hole