Location : Home > U > UPS1V471MPD
UPS1V471MPD
Share on FacebookShare on Facebook
UPS1V471MPD distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
UPS1V471MPD Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded 35volts 470uF 10x20 20 5LS 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
UPS1V471MPD CAP ALUM 470UF 20 35V RADIAL 696600 Nichicon 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.