Location : Home > U > UPS1J101MPD1TD
UPS1J101MPD1TD
Share on FacebookShare on Facebook
UPS1J101MPD1TD distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
UPS1J101MPD1TD 492100 12+ STOCK IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
UPS1J101MPD1TD 500 Nichicon 3-5days;FOBHK Waltech Electronics(HongKong)Co.,Limited
UPS1J101MPD1TD CAP ALUM 100UF 20 63V RADIAL 1404800 Nichicon 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
UPS1J101MPD1TD CAP ALUM 100UF 20 63V RADIAL 99090 Nichicon 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
UPS1J101MPD1TD Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded 100uF 63volts 105c 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com