Location : Home > U > UPS1H222MHD
UPS1H222MHD
Share on FacebookShare on Facebook
UPS1H222MHD distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
UPS1H222MHD standard package with RoHS 46300 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Co.,Ltd.
UPS1H222MHD CAP ALUM 2200UF 20 50V RADIAL 794700 Nichicon 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited
UPS1H222MHD Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded 50volts 2200uF 18x35.5 20 7. 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
UPS1H222MHD CAP ALUM 2200UF 50V 20 RADIAL 70000 Nichicon 12+ call,60mins feedback SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor