Location : Home > U > UPS1H152MHD
UPS1H152MHD
Share on FacebookShare on Facebook
UPS1H152MHD distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
UPS1H152MHD Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded 50volts 1500uF 16x31.5 20 7. 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
UPS1H152MHD DIP 66500 Nichicon 10+ original in stock Philchip Electronics Limited
UPS1H152MHD CAP ALUM 1500UF 20 50V RADIAL 575400 Nichicon 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.