Location : Home > U > UPS1E4R7MDD
UPS1E4R7MDD
Share on FacebookShare on Facebook
UPS1E4R7MDD distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
UPS1E4R7MDD Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded 25volts 4.7uF 5x11 20 2LS 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
UPS1E4R7MDD 492100 12+ STOCK IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
UPS1E4R7MDD RoHS Compliant 37814 14+ Good,Always Ready FindCores Electronics Global Distributor
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
870025175013 Capacitors Aluminum - Polymer Capacitors CAP ALUM POLY 2000UF 6.3V T/H