Location : Home > U > UPM2A150MED
UPM2A150MED
Share on FacebookShare on Facebook
UPM2A150MED distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
UPM2A150MED 492100 12+ STOCK IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
UPM2A150MED Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded 100volts 15uF 20 6.3X15 Tol 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
UPM2A150MED 654786 13+ stock ANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
UPM2A150MED standard package with RoHS 46480 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Limited.
UPM2A150MED CAP ALUM 15UF 20 100V RADIAL 597900 Nichicon 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited
UPM2A150MED 654786 13+ stock pulkey electronics ( HK ) co.,ltd
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
875115260004 Capacitors Aluminum - Polymer Capacitors CAP ALUM POLY 470UF 20% 10V SMD