Location : Home > U > UPM1V391MPD
UPM1V391MPD
Share on FacebookShare on Facebook
UPM1V391MPD distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
UPM1V391MPD CAP ALUM 390UF 20 35V RADIAL 1327700 Nichicon 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
UPM1V391MPD CAP ALUM 390UF 20 35V RADIAL 98530 Nichicon 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
UPM1V391MPD Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded 35volts 390uF 10x25 20 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
UPM1V391MPD 492100 12+ STOCK IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk