Location : Home > U > UPM1H820MPD6
UPM1H820MPD6
Share on FacebookShare on Facebook
UPM1H820MPD6 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
UPM1H820MPD6 492100 12+ STOCK IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
UPM1H820MPD6 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded 50volts 82uF 10x12.5 20 5LS 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
UPM1H820MPD6 654786 13+ stock ANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
UPM1H820MPD6 CAP ALUM 82UF 20 50V RADIAL 584800 Nichicon 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited
UPM1H820MPD6 654786 13+ stock pulkey electronics ( HK ) co.,ltd