Location : Home > U > UPM1H561MHD
UPM1H561MHD
Share on FacebookShare on Facebook
UPM1H561MHD distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
UPM1H561MHD CAP ALUM 560UF 20 50V RADIAL 682000 Nichicon 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited
UPM1H561MHD Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded 50volts 560uF 12.5x31.5 20 5 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
UPM1H561MHD CAP ALUM 560UF 50V 20 RADIAL 32700 Nichicon 12+ call,60mins feedback SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor