Location : Home > U > UPM1H120MDD
UPM1H120MDD
Share on FacebookShare on Facebook
UPM1H120MDD distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
UPM1H120MDD 492100 12+ STOCK IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
UPM1H120MDD Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded 50volts 12uF 5x11 20 2LS 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
UPM1H120MDD CAP ALUM 12UF 20 50V RADIAL 88810 Nichicon 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
UPM1H120MDD 654786 13+ stock ANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
UPM1H120MDD standard package with RoHS 47130 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Limited.