Location : Home > U > UPM1C822MHD
UPM1C822MHD
Share on FacebookShare on Facebook
UPM1C822MHD distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
UPM1C822MHD DIP 66500 Nichicon 10+ original in stock Philchip Electronics Limited
UPM1C822MHD CAP ALUM 8200UF 20 16V RADIAL 492600 Nichicon 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
UPM1C822MHD RoHS Compliant 37524 14+ Good,Always Ready FindCores Electronics Global Distributor
UPM1C822MHD Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded 16volts 8200uF 18x40 20 7.5L 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com