Location : Home > U > UPM1C821MPD
UPM1C821MPD
Share on FacebookShare on Facebook
UPM1C821MPD distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
UPM1C821MPD CAP ALUM 820UF 20 16V RADIAL 97670 Nichicon 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
UPM1C821MPD 492100 12+ STOCK IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
UPM1C821MPD Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded 16volts 820uF 10x25 20 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com