Location : Home > U > UPM1C332MHD
UPM1C332MHD
Share on FacebookShare on Facebook
UPM1C332MHD distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
UPM1C332MHD CAP ALUM 3300UF 20 16V RADIAL 806300 Nichicon 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited
UPM1C332MHD Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded 16volts 3300uF 12.5x40 20 5L 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
UPM1C332MHD CAP ALUM 3300UF 16V 20 RADIAL 5000 Nichicon 12+ RFQ,IN STOCK, ROHS Compliant Evergreen Electronics Co.,Ltd