Location : Home > U > UPM1A821MPD
UPM1A821MPD
Share on FacebookShare on Facebook
UPM1A821MPD distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
UPM1A821MPD 492100 12+ STOCK IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
UPM1A821MPD Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded 10volts 820uF 10x20 20 5LS 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
UPM1A821MPD CAP ALUM 820UF 20 10V RADIAL 793800 Nichicon 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.