Location : Home > U > UPM1A152MHD6
UPM1A152MHD6
Share on FacebookShare on Facebook
UPM1A152MHD6 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
UPM1A152MHD6 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded 10volts 1500uF Ultra Small S 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
UPM1A152MHD6 492100 12+ STOCK IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
UPM1A152MHD6 RoHS Compliant 38094 14+ Good,Always Ready FindCores Electronics Global Distributor
UPM1A152MHD6 CAP ALUM 1500UF 20 10V RADIAL 241790 Nichicon 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited