Location : Home > U > UPM0J331MED
UPM0J331MED
Share on FacebookShare on Facebook
UPM0J331MED distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
UPM0J331MED Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded 6.3volts 330uF 6.3x15 20 2.5 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
UPM0J331MED 654786 13+ stock ANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
UPM0J331MED standard package with RoHS 46770 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Limited.
UPM0J331MED CAP ALUM 330UF 20 6.3V RADIAL 606100 Nichicon 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited
UPM0J331MED 654786 13+ stock pulkey electronics ( HK ) co.,ltd