Location : Home > U > UPM0J221MED
UPM0J221MED
Share on FacebookShare on Facebook
UPM0J221MED distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
UPM0J221MED Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded 6.3volts 220uF 6.3x11 20 2.5 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
UPM0J221MED 654786 13+ stock ANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
UPM0J221MED 9000 Nichicon 3-5days;FOBHK Waltech Electronics(HongKong)Co.,Limited
UPM0J221MED standard package with RoHS 46750 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Limited.
UPM0J221MED CAP ALUM 220UF 20 6.3V RADIAL 577100 Nichicon 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited